PRESIDENTE

VICE PRESIDENTE


Aldo Cuneo

Franklinstraat 32

1521 TD Wormerveer

T: 075 - 640 92 07

F: 075 - 640 36 22

E: aldo@liguridolanda.nl

Giulio Cira'

Isadora Duncanweg 22

1326 SR Almere

T: 06-53552844

E: giulio@liguridolanda.nl

INNO AL PESTO

Inno


TESORIERE

Yvo G. Ferrando

Antoon Markusstr. 37

6871 JB Renkum

C: 06-52586433

E: Yvo@liguridolanda.nl

MODE DE DI

 

-de votte bezeûgna fâ comme can chi

  nega.

-va ciû unn' osa de pratica che unn-a

  lia de scienza

-chi fa do ben, ha ben e megio, chi fa

 do mâ, ha mâ e pezo

 

SEGRETARIO

Roberto Garibaldi

Rubinsteiplein 17

3261 SN  Oud-Beijerland

T: 0186-610969

C: 06-21531218

E: roberto@liguridolanda.nl

CUOCA

WEBMASTER




ultimo aggiornamento:dicembre 2016

Marco Perniciaro

Nassaulaan 17A

2011PB - Haarlem

E: marco@liguridolanda.nl

Lucia Scheer de Andreis

Jan Steenstraat 46

7021 DH ZELHEM

T: 0314 - 621 638

F: 0314 - 621 638

C: 06 - 23 80 20 85

E: lucia@liguridolanda.nl

prossimo raduno 1 aprile 2017